דף הבית » ניהול ופיקוח בניה

ניהול ופיקוח בניה

פיקוח בניה הוא תהליך ממושך, שמתחיל מסיום שלב התכנון (או במהלכו) ומסתיים עם סיום ומסירת הפרויקט ללקוח. בשלבי תאום התכנון, אנו בודקים שהכל ברור לפני ביצוע, מטפלים בהשלמת מפרטים וכתבי כמויות ובכל מה שדרוש על מנת להניע את הפרויקט.
בסיום שלב המכרזים אותו אנו מנהלים ולאחר חתימה על חוזים והזמנות עבודה, אנו מנהלים את הפרויקט בשלב הביצוע. בודקים ומפקחים על עבודת הקבלנים השונים, פותרים בעיות ומבצעים תאומים בשטח, משגיחים על טיב החומרים ואיכות הביצוע, תוך השתלבות (גם מבחינת תאום הזמן וגם מבחינת הפרטים) עם בעלי מקצוע נוספים.

פיקוח בניה הוא
✓ לדאוג שהביצוע יהיה תואם לתכניות
✓ לדאוג שהפרויקט יתנהל ברציפות ובדייקנות.
✓ לנהל את התהליך נכון.
✓ לדאוג שהעבודה תתבצע על פי תקציב ידוע מראש, ללא חריגה. מנהל הפרויקט ידאג לעמידה בלוחות זמנים.
כאשר הבניה מתנהלת תוך בקרה ותאום ביצוע, נמנעות טעויות מיותרות אשר גוזלות עוד זמן וכסף. 

בתים פרטיים

ברגע שאנחנו נכנסים לתמונה, אנחנו לוקחים את המושכות לידנו, מנהלים את כל מה שקשור בפרויקט ומשחררים אתכם מההתעסקות בפרויקט. השליחות שלנו זה לשמור עליכם בכל התהליך ולדאוג שהוא יעבור בחיוך. אנחנו נאפשר לכם להמשיך בשגרת חיכם ובכל הקשור לתהליך הבניה, תשאירו את זה לנו..
למידע נוסף לחץ כאן

בינייני מגורים

במהלך השנים ניהלנו ופיקחנו על ביצוע בינייני מגורים המכילים עשרות דירות מגורים. ניהלנו פרויקטים של ביניינים הנבנים על קרקע ריקה וכן פרויקטים של התחדשות עירונית, ביניינים שחוזקו והתווספו אליהם דירות מכח תמ"א 38 וכן ביניינים לשימור. אנו מספקים שירות מקיף בניהול ועבורך היזם
למידע נוסף לחץ כאן

ביניינים לשימור

טקסט חסר
למידע נוסף לחץ כאן

לקוחות ממליצים

סגירת תפריט